009821-36303710

کیمیا تهران اسید

محصولات مرتبط Related products
محصولات مرتبط کیمیا تهران اسید

مقالات مرتبط Related Articles
مقالات مرتبط کیمیا تهران اسید

فروش سود پرک

فروش سود پرک

کیمیا تهران اسید تولید کننده و فروشنده سود پرک 98 درصد با کیفیت عالی و خلوص بالا به همراه آنالیز برای استفاده در کارخانجات و مصارف داخل کشور و همچنین فروش سود پرک به صورت پالت بندی و به صورت فله و خرد می باشد. سود پرک نام مختصر سود کاستیک پرک یا سود سوزآور پرک می باشد که نمکی قلیایی سفید رنگ می باشد و دارای حالتی ناپایدار است. سود پرک باید در کیسه های پلی اتیلن دو و سه جداره بسته بندی شود به این دلیل که اگر سود پرک در معرض هوای آزاد قرار بگیرد رطوبت هوا را جذب می کند.

موارد استفاده و کاربرد سود پرک

موارد استفاده و کاربرد سود پرک

سود پرک به عنوان یک ماده قلیایی قوی و به دلیل خاصیت واکنش پذیری بالا کاربرد بسیار گسترده ای در صنایع مختلف دارد. سود پرک واکنشگری سریع و ماده قلیایی نسبت به سایر مواد بازی می باشد. این ماده به صورت محلول در آب دارای ثبات بیشتری بوده و در حالت محلول می تواند ذخیره یا منتقل شود. این ماده در طی فرآیند های شیمیایی محصولات جانبی نامطلوب مانند کربن دی اکسید یا سایر کربنات ها را تولید نمی کند. از جمله موارد استفاده از سود پرک (سود کاستیک، هیدروکسید سدیم، سود سوز آور ) می توان به استفاده در صنایع تولید کاغذ و خمیر کاغذ، تولید آلومینیوم، جوهر زدایی از کاغذهای باطله، تصفیه آب و بسیاری صنایع دیگر می باشد. سود پرک ماده اولیه در تولید بسیاری از مواد شیمیایی می باشد.

کاربرد سود پرک در صنعت چرم

کاربرد سود پرک در صنعت چرم

سود پرک یا سود سوز آور ماده ای قلیایی است با فرمول شیمیایی NaOH و رنگ سفید و با خاصیت خورندگی بالا که در صنعت مصارف فراوانی دارد. از جمله صنایع غذایی، صنعت پتروشیمی، صنایع آرایشی و بهداشتی ....

فرم ثبت نظر Comment Form
فرم نظرخواهی کیمیا تهران اسید

کد امنیتی