009821-36303710

کیمیا تهران اسید

مقالات مرتبط Related Articles
مقالات مرتبط کیمیا تهران اسید

آنتی اسکالانت چیست

آنتی اسکالانت چیست

مواد فعالی که در واکنش های ته نشینی و رسوب زدایی به سه روش مورد استفاده قرار می گیرند. ممانعت از تشکیل رسوب : آنتی اسکالانت نمک های کم محلول را از محلول های فوق اشباع تفکیک می کند، این عمل از ابتدا مانع تشکیل رسوب نمک های محلول می شود. آنتی اسکالانت ماده ای ضد رسوب برای دستگاه Ro وجود نمک های محلول در آب ورودی به سیستم تصفیه آب موجب گرفتگی و تشکیل رسوب در روزنه های میکرونی دستگاه می شود. که اصطلاحا پدیده scaling رخ می دهد. این رسوبات که بطور معمول موادی مانند کربنات کلسیم، سولفات کلسیم، سولفات باریم، فلوراید کلسیم و ..... می باشند مشکل ساز بوده جهت رفع این معظل به آب ورودی به دستگاه RO محلول آنتی اسکالانت تزریق می شود. گرچه بهره گیری از این روش مشکل تشکیل رسوب را برطرف می کند اما اگر از آنتی اسکالانت مرغوب استفاده نشود خود مشکلات بسیاری را به وجود می آورد از جمله آن : کاهش ظرفیت تولید، افزایش میزان نمک های محلول در آب، فشار مضاعف بر پمپ های طبقاتی و کاهش طول عمر آنها، افزایش مصرف برق با توجه به بالا رفتن میزان آمپر، شستشوی متعدد دستگاه بر اثر گرفتگی. میزان عملکرد به عوامل مختلفی بستگی دارد، کیفیت آب ورودی به سیستم از مهم ترین آن می باشد.

قیمت آنتی اسکالانت

قیمت آنتی اسکالانت

دستگاه RO که در کارخانجات تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرند، با گذشت زمان با مشکل تشکیل رسوب مواجه می شوند که این امر پروسه تولید آب تصفیه شده را تحت تاثیر قرار می دهد. جهت رفع این مشکل متخصصین امر از محلول آنتی اسکالانت بهره می گیرند، بدین صورت که مقدار مشخصی از این محلول را در ابتدای ورود آب به دستگاه تزریق کرده که از تشکیل رسوب جلوگیری به عمل می آید. کیمیا تهران اسید عرضه کننده آنتی اسکالانت مرغوب در گالن های 20 لیتری ، 25 لیتری و بشکه های 200 لیتری می باشد. جهت دریافت اطلاع از قیمت خرید و فروش با شماره های شرکت، واحد بازرگانی تماس حاصل فرمایید.

فروش آنتی اسکالانت

فروش آنتی اسکالانت

بازرگانی کیمیا تهران اسید| فروش آنتی اسکالانت آنتی اسکالانت محصولی که در کارخانجات تصفیه آب بسیار شناخته شده می باشد، بدین جهت که آب قبل از عمل تصفیه بدلیل داشتن املاح متعدد پس از ورود به دستگاه RO موجب تشکیل رسوب شده که عمل تصفیه را با مشکل روبرو می کند. آنتی اسکالانت محلولی که به آب اضافه شده و از تشکیل رسوب جلوگیری می کند. بازرگانی تهران اسید محلول آنتی اسکالانت را با کیفیت بالا و قیمت رقابتی در بازار عرضه می کند. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

فرم ثبت نظر Comment Form
فرم نظرخواهی کیمیا تهران اسید

کد امنیتی